Regulamin:

Sklep internetowy „Magikos-Coins” prowadzony przez Krzysztof Sobczyk prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internet pod adresem magikos-coins.pl

Każdy klient po zarejestrowaniu się otrzymuje w ciągu 48 godzin wiadomość e-mail potwierdzającą jego rejestrację , również po złożeniu zamówienia na adres e-mail klienta zostaje wysłana informacja potwierdzająca zamówienie.

Firma Magikos-Coins zastrzega sobie możliwość przedłużenia terminu dostawy ,zmiany ilości zamówionych produktów oraz wypowiedzenia zamówienia i zwrotu wpłaconych pieniędzy na skutek zdarzeń nieprzewidzianych (np. niedostępności produktu , sprzedaży całości nakładu danej pozycji- jej większości , ograniczenia zamówienia przez emitenta oraz innych przyczyn losowych na które firma nie ma wpływu).

Każdy klient zarejestrowany w sklepie internetowym magikos.coins.pl ma możliwość anulowania swojego zamówienia w terminie 2 dni począwszy od daty jego złożenia.

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto ( zawierającymi podatek VAT ) jednakże ceny nie zawierają kosztów związanych z wysyłką towaru.

O sposobie wysyłki i jej kosztach decyduje klient

Do podstawowych firm wysyłkowych, z których korzysta firma Magikos-Coins należą:

  • Poczta Polska ( koszt wysyłki zgodny z cennikiem )
  • Firma kurierska ( koszt wysyłki zgodny z kosztami firmy kurierskiej )

Wysyłka, która jest wysyłką nie ubezpieczoną jest wysyłana tylko i wyłącznie na odpowiedzialność kupującego i w razie zaginięcia paczki na drodze Firma Magikos-Coins - Klient, pełną odpowiedzialność za towar ponosi klient.

Każdy klient ma możliwość wyboru sposobu zapłaty za towar, do podstawowych należą:

  • Przedpłata na rachunek bankowy
  • Wysyłka za pobraniem
  • Wpłata za pośrednictwem Systemu płatności Paypal ( przy wyborze tego sposobu płatności prosimy o doliczenie kosztów prowizyjnych firmy Paypal w wysokości 3,5 % )

 

Płatność za zakupiony w firmie Magikos-Coins towar za pośrednictwem e-sklepu prosimy dokonać w terminie 5-ciu dni od daty potwierdzenia zamówienia, w przeciwnym razie Magikos-Coins zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia bez możliwości ponownego jego wznowienia. W uzasadnionych przypadkach o przedłużającym się terminie zapłaty prosimy o poinformowanie wiadomością e-mail info@magikos-coins.pl lub telefonicznie pod numer telefonu 534-376-326 lub 512-293-346.

Dokonania płatności można dokonać poprzez bezpośredni na rachunek bankowy , za pomocą systemy płatności Paypal oraz Payu.

Reklamacja i zwroty:

Każdy klient ma możliwość zwrotu zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego dostarczenia ( w tym celu należy bezwzględnie poinformować firmę , o tym fakcie pisemnie ,wiadomością e-mail lub telefonicznie , a następnie kompletny towar należy przesłać do siedziby firmy Magikos-Coins  os.Piastów 16/70 31-623 Kraków

Udzielenie odpowiedzi na reklamację, wymiana towaru na nowy, wymiana towaru na inny będący w posiadaniu firmy lub zwrot pieniędzy nastąpi w jak najkrótszym czasie, nie później niż 30 dni roboczych od daty otrzymania kompletnego produktu)

zgodnire z ustawą z dnia 30 maja 2014 r.o prawach konsumenta, art. 27 konsumentowi przysługuje 14 dni na zwrot/odstąpienie od umowy bez podania przyczyny

Firma Magikos-Coins stosuje się do zasad polityki o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku.

Pełne dane firmy:

Krzysztof Sobczyk Magikos-Coins

os.Piastów 16/70

31-623 Kraków

Poland

NIP 6782585838

Regon 120666364

 

Na życzenie klienta firma wystawia F-Vat.

Życzymy udanych zakupów.

Z wyrazami szacunku: Krzysztof Sobczyk Magikos-Coins